22.01.2013

Tuli-Zakładka!

Wreszcie nadszedł ten dzień, kiedy to Rodzice mogą przestać ukradkiem tulić Tuli-Pyszczki swoich Pociech!
Teraz coś specjalnie z myślą o nich!
Otóż teraz mogą mieć swojego prywatnego Tuli-Pyszczka, 
który chętnie zamieszka na jakiś czas w ulubionej książce jako Tuli-Zakładka!  
Heeeeej hoooo!:)


A teraz szczegóły:

Materiał, z którego wykonana jest Tuli-Zakładka ma długość 22 cm, czyli tyle, ile standardowa książka. Tuli-Pyszczek jest malutki i ciekawsko wygląda z czytanej lektury. Rozstaw jego łapek to 8cm, a wysokość od brzuszka do końca uszu to 7cm. Tuli-Zakładka zakończona jest zgrabną tuli-pyszczkową dupinką o długości 3cm, do której przyszyta jest firmowa metka;) Szerokość zakładki to 6cm. 

Tuli-Zakładka jest miękka, nie posiada w sobie żadnych usztywnień, by można było ją bez problemu prać. Można ją też zrolować i schować to torebki lub kieszeni. Albo do pudełka z ciastkami;)

Na specjalne zamówienie można na Tuli-Zakładce wyszyć imię, dedykację lub cokolwiek sobie zażyczycie. Materiał też może mieć dowolną długość, w zależności od wymiarów ulubionej lektury:)


No dobrze, dobrze. Tuli- Zakładka nie jest tylko i wyłącznie dla dorosłych, doskonale nadaje się też do książeczek dziecięcych. No, ale myśl pierwotna Tuli-Mamy wskazywała na obdarowane dotychczas poszkodowanej grupy odbiorców. Dlatego tutaj prezentuje Tuli-Zakładkę znajdującą się między stronami powieści napisanej przez jej ukochanego autora:) Teraz można czytać i tulić jednocześnie:)


P.S.
Pierwsza Tuli-Zakładka trafia w ręce osoby, 
która bardzo pomaga Tuli-Mamie robiąc piękne zdjęcia:)
Dzięki Kama
:*

Brak komentarzy: