15.11.2012

Tuli-Konsultacje


Tuli-Mama dostaje dużo maili z pytaniami, jak wygląda proces tworzenia Tuli-Pyszczka lub Tuli-Worka na specjalne zamówienie. Dlatego tutaj ma nadzieję wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was kwestie i przybliżyć wygląd tego niezbędnego procesu. No i troszkę ośmielić :)

Materiały 

Tuli-Pyszczki uszyte są z miłych do tulenia materiałów: polaru i bawełny. Brzegi materiałów oraz pyszczek wykonane są starannie kolorową muliną. Wypełniane to specjalna wata kulkowa. Szyte w całości ręcznie.
Materiał na worek to grube płótno bawełniane o mocnym wytrzymałym splocie. Worek szyty jest na maszynie. Sznurki od worka są bawełniane.


Wymiary


Tuli-Pyszczek: około 26 cm wysokości  i 19 cm szerokości (wpisuje się w rozmiar A4).

Tuli-Worek: około 43 cm wysokości i 30 cm szerokości. Więcej informacji o Tuli-Worku tutaj.

Tuli-ZakładkaMateriał, z którego wykonana jest Tuli-Zakładka ma długość 22 cm, czyli tyle, ile standardowa książka.  Szerokość zakładki to 6cm. Głowa Tuli-Pyszczk 8x7cm, pupa 3x3 cm. Więcej informacji o Tuli- Zakładce tutaj.


 Tuli-Konsultacje

1.
Trzeba skontaktować się z Tuli-Mamą poprzez maila:  tulipyszczki@gmail.com lub prywatną wiadomość na Facebook fanpage: klik! Jak komu wygodniej :) Nie należy się wstydzić, Tuli-Mamę bardzo cieszą wszystkie wiadomości ;)

2.
Tuli-Mama zadaje parę niezbędnych pytań, które pomogą stworzyć spersonalizowanego Tuli-Pyszczka lub Tuli-Worek. O na przykład takie:
- czy odbiorcą jest Chłopiec czy Dziewczynka?
- czy ma jakiś ulubiony kolor?

Czasami Zleceniodawca chce, aby wygląd Tuli-Pyszczka lub Tuli-Worka był niespodzianką, np tylko z uwzględnieniem płci. Wtedy Tuli-Mama dokłada wszelkich starań, by wyobrazić sobie, co spodobałoby się najbardziej :) 

3.
Tuli-Mamę bardzo też interesuje na kiedy ma być gotowe zamówienie. Zawsze bardzo się stara, by wszystko zrobić na czas :)

4.
Następnie Tuli-Mama wysyła propozycję kolorystyczną do zaakceptowania, np taką:

5.
Na Tuli-Pyszczkowym brzuszku jest wystarczająco dużo miejsca, by wyszyć tam imię Dziecka lub dedykację, np. Mama i Tata bardzo Cię kochają! 


6.
Po ustaleniu szczegółów Tuli-Mama czeka na ostateczną akceptację. Aby było wszystko jasne ustalony też jest cennik:
Tuli-Zakładka   40zł
Tuli-Pyszczek   45zł
Tuli-Worek       110zł7.
Po wpłynięciu pieniążków na konto, Tuli-Mama zabiera się do pracy. Następnie ostatni raz tuli podekscytowanego Tuli-Pyszczka i życzy mu bezpiecznej podróży. Wkłada go delikatnie do koperty bąbelkowej i biegnie czym prędzej na pocztę, by priorytetem wysłać go do przyszłego Właściciela!


8.
Tuli-Mama uwielbia dostawać od Was komentarze pod postami, maile i wpisy na Facebooku z opiniami nowych Właścicieli oraz historiami Tuli-Pyszczków w nowym Domu :) O takich, jak te:***
Serdecznie zapraszam :)
W imieniu Tuli-Pyszczków dziękuję za powierzenie im tak ważnej misji, jak tulenie Waszej Pociechy! :)

Hej ho! :D


Brak komentarzy: