02.04.2013

Tuli-Pyszczki Bajki Pisz(cz)ą!

Kto śledzi nas na Facebooku, ten wie, że Tuli-Pyszczki (z pewną taką nieśmiałością) jakiś czas temu postanowiły wziąć udział akcji Blogerzy Bajki Piszą, organizowanej przez portal Książki Zbójeckie.

Jak sama nazwa wskazuje, zabawa polegała na napisaniu bajki dla dzieci, która następnie miała szansę znaleźć się w profesjonalnie wydanym e-booku!
Tuli-Mama  oczywiście niezmiernie się uradowała, gdy zobaczyła możliwość szerzenia tuli-pyszczkowych opowieści po świecie, dlatego ochoczo zabrała się do zadania. A później zjadła ją trema. No bo przecież to już nie zwyczajny blog, ale książka! Co prawda e-książka, ale już samo słowo "book" zobowiązuje. No i nie wiadomo, kto jeszcze napisze. I czy się spodoba...

Tuli-Mama długo zastanawiała się, o czym tak właściwie napisać. Ideałem oczywiście była bajka: a) mądra, b) zabawna, c) z morałem. Nie wiadomo, czy dało się się spełnić przynajmniej jeden z wymienionych kryteriów. Wiadomo za to, że na pewno udało się zarwać parę nocek i wypić dużą ilość kaw. A to już coś.

A na koniec dodam, że opowiadanie będzie o czymś, co Chłopiec kocha miłością stałą i niezmienną od dnia, kiedy pierwszy raz powiedział "tutu". Zaczyna się na A, kończy na S, a w środku ma jeszcze T, B, O i U. A to U to nawet podwójnie jest.

Więcej informacji już niebawem! 
Hej ho! :D

Brak komentarzy: