28.01.2012

Głosowanie

Za! Za! Za!- dało się słyszeć głosiki z pokoju Chłopca.

Wszystkie Tuli-Pyszczki zebrały się na dywaniku, przy łóżeczku. Niektóre przyciągnęły za sobą dodatkowo poduszki, bo Narada zapowiadała się na bardzo ważną, a co za tym idzie, długą. Ktoś, kto nie był zorientowany, co robią Tuli-Pyszczki, mógłby pomyśleć, że tylko rozmawiają. Jednak one prowadziły poważną Dyskusję.
Czas Narady ustalono na Długość Drzemki Chłopca. Tymczasem zanim Chłopiec zdążył porządnie zasnąć, odbyło się już głosowanie i wszystkie Tuli-Pyszczki, nawet te bardziej nieśmiałe, zgodnie ustaliły: ZA. Dopiero po chwili zorientowały się, że Narada teoretycznie się skończyła. Aby przedłużyć trochę czas jej trwania, postanowiły się nie rozchodzić i na chwilę przysnąć. Gdzieś już widziały, że tak się robi, ale nie były pewne gdzie. 

A oto co ustaliły (zanim zasnęły):

Tuli-Pyszczki sądzą, że mają dobrą energię, dlatego zgłaszają się do portalu Miejsce Dobrej Energii, by dostać specjalną bardzo ważną odznakę Max Dobrej Energii. Tuli-Pyszczki wyznaczyły też dyżury, żeby każdego dnia podkradać się do komputera  i klikać  "oddaj głos". Tuli-Pyszczki stwierdziły też zgodnie, że bardzo by chciały mieć tą odznakę, bo w sumie niczego takiego nigdy nie miały. Uznały również, że mimo iż są bardzo zaradne i niezależne, akurat tu zrobią Wyjątek i przyjmą każdą pomoc w codziennym klikaniu. Tuli-Pyszczki ustaliły też, że z góry podziękują: Dziękujemy:)Brak komentarzy: